Producenci
Sposoby płatności

Płatność jest możliwa tradycyjnym przelewem.Numer konta otrzymujesz w email-u  potwierdzającym zakup. Można go też znaleźć na stronach informacyjny - " Informacje o firmie" oraz " Sposoby Płatności"  Drugim sposobem zapłaty jest płatność elektroniczna za pośrednictwem PayU.  Wybierając opcję dostawy - za pobraniem, płatności dokonujesz w momencie otrzymania towaru. Pieniądze pobiera kurier dostarczający towar. Jeśli wybrałeś opcję odbioru osobistego możesz zapłacić gotówką przy odbiorze towaru.

Na płatność czekam do 7 dni od złożenia zamówienia. Po minięciu tego terminu i braku wpłaty  zamówienie zostanie anulowane.

Numer konta do płatności przelewem -  44105014451000009216506924  ING Bank Śląski

Szybki Towar Piotr Furmański

ul.Myśliwska 70/44

30-718 Kraków

 

Czas realizacji zamówienia.

  1. Wybór sposobu dostarczenia przesyłki dokonywany jest przez Kupującego podczas składania Zamówienia.

  2. Koszty wysyłki naliczane są zgodnie z aktualnymi cennikami i zależą od wagi, rozmiarów przesyłki oraz sposobu wysyłki. Kupujący jest informowany o kosztach wysyłki podczas składania zamówienia w zakładce KOSZYK. Koszty wysyłki są również umieszczone na stronie głównej w zakładce " Koszty dostawy oraz odbiór osobisty" Obecnie oferowane są następujące rodzaje dostaw  Przesyłka kurierska do 25 kg - koszt dostawy 17 zł. Czas realizacji od momentu złożenia zamówienia do jego otrzymania wynosi 72 godziny ( należy liczyć tylko dni robocze). Przesyłka kurierska do 25 kg za pobraniem - tak jak w punkcie poprzednim. Poczta Polska - paczka do 5 kg. Koszt dostawy 13 zł, czas realizacji 96 godzin od momentu złożenia zamówienia do jego otrzymania (liczyć tylko dni robocze) Poczta Polska paczka powyżej 5 kg do 10kg - czas realizacji 96 godzin od momentu złożenia zamówienia do jego otrzymania (liczyć tylko dni robocze)  Paczkomaty In-Post - paczka do 25 kg - koszt 13 zł, czas realizacji do złożenia zamówienia do jego otrzymania wynosi 96 godzin (liczyć tylko dni robocze) Podane czasy w dużej ilości przypadków mogą być krótsze. Realizowane są zamówienia na terenie całego kraju oraz za granicę do krajów Europejskich. W przypadku wysyłki za granicę ceny oraz czas realizacji należy ustalić indywidualnie.

  3. Koszty dostawy zamówień o wartości  poniżej 450 zł ponosi kupujący. Zamówienia o wartości powyżej 450 zł są wysyłane na koszt sprzedającego pod warunkiem, że zamówienie jest realizowane w całości w jedno miejsce i do jednego adresata.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl